Oferty pracy

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu poszukuje pracownika ds. technicznych i realizacji wydarzeń

Miejsce pracy: Teatr Muzyczny w Toruniu, ul. Żeglarska 8

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór technicznych wydarzeń organizowanych przez Teatr
  • techniczna obsługa prób i spektakli (obsługa nagłośnienia, współpraca z twórcami spektakli w zakresie audio)
  • obsługa sceny, konserwacja i drobne naprawy sprzętu technicznego
  • prowadzenie prac mających na celu zapewnienie na terenie Teatru porządku i BHP
  • stały nadzór nad stanem tech. mienia Teatru i utrzymanie mienia w należytym stanie (bieżąca konserwacja, wykonywanie drobnych napraw powierzonego sprzętu)
  • organizacja zaopatrzenia materiałowo-technicznego Teatru na cele administracyjne i gospodarcze

Wymagania:

  • znajomość urządzeń i technologii sceny
  • umiejętność pracy na systemach nagłośnienia
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów
  • grafik realizacji ułożony z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@teatrmuzyczny.torun.pl. Kontakt tel. 56 678 75 19.

logo BIP
Przewiń do góry