Tajemnica Tomka Sawyera

Kolorowy i rozśpiewany musical na motywach powieści Marka Twaina przeniesie widzów w świat przygody i dobrej zabawy, choć nie zabraknie i historii niemal kryminalnych.  Tak się bowiem dzieje, że Tomek Sawyer i jego przyjaciel Huck Finn próbują rozwikłać pewną mroczną zagadkę. Przy okazji uczą się co znaczy przyjaźń i lojalność.  Muzykę, w stylu dawnego amerykańskiego folku tzw. hillbilly, skomponował toruński muzyk, harmonijkarz, znany bluesman – Sławomir Wierzcholski (Nocna zmiana bluesa). Libretto i teksty 11 piosenek są pióra Jerzego Masłowskiego.  Giovanny Castellanos – Kolumbijczyk, od ponad 20 lat mieszkający w Polsce podjął się reżyserii. Na scenie nie tylko grupa znakomitych śpiewających aktorów, ale też sprawny zespół tancerzy.

Spektakl dla widzów od 6 r. ż

Tajemnica Tomka Sawyera
Libretto: Jerzy Masłowski
Reżyseria: Giovanny Castellanos
Muzyka: Sławomir Wierzcholski
Aranżacje i kierownictwo muzyczne: Jędrzej Roch Rochecki
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Wanda Kowalska
Choreografia: Marlena Bełdzikowska, Witold Jurewicz
Inspicjent: Ewelina Miąsik, Joanna Płonka
Przygotowanie wokalne: Paulina Grochowska
Obsada: Agnieszka Brenzak, Michał Cyran, Mateusz Deskiewicz, Klaudia Kuchtyk, Adam Mortas, Magdalena Smuk, Radosław Smużny, Bartłomiej Sudak
Zespół taneczny: Sylwia Drzycimska, Karolina Kopeć, Michał Kujawski, Nina Minor, Michał Rostowski

Spektakle: 28 listopada (g. 9:00 i 12:00), 29 listopada (8:30 i 11:00) UWAGA! Spektakle odbywają się w sali kameralnej CKK Jordanki (Al. Solidarności 1-3).
Bilety: 25 zł bilet dla dziecka, 45 zł bilet dla osoby dorosłej; 20 zł grupy szkolne UWAGA! Na godzinę przed spektaklem bilety do odbioru jedynie w CKK Jordanki  (Al. Solidarności 1-3).
Czas trwania: ok 120 min (z przerwą)

GALERIA


Patronem medialnym spektaklu jest portal miastozdzieckiem.pl

miasto logo