12-12-2022

Impro - Musical - Teatr: Musi-Call I Szabłonka

Tego jeszcze w Teatrze Muzycznym w Toruniu nie było! Tym razem zagramy bez scenariusza, bez reżysera i bez wstępnej fabuły, za to według pomysłu publiczności. Już 28 stycznia zapraszamy na wieczór improwizacji „Impro – Musical – Teatr”. Na scenie wystąpią dwie grupy: Musi-Call (z improwizowanym musicalem) oraz Szabłonka (prezentująca dłuższą formę teatralną). O czym będą ich przedstawienia? To zależy tylko od sugestii widzów i tego, jak tą historię rozwiną improwizatorzy! Wydarzenie, którego nie da się przewidzieć, zaplanować ani do niego przygotować, a wszystko przy nieocenionym udziale publiczności.

Musi-Call: Spontaniczne Światy Muzyczne - improwizatorzy z Gdańska i Poznania połączą swoje siły i zagrają niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Na scenie, przy dźwiękach muzyki na żywo, aktorzy będą na bieżąco wymyślać zaskakujące historie, dialogi, piosenki, melodie i choreografie. W oparciu o sugestię widowni zaimprowizują świat, przepełniony dramatem, a czasem komedią - w którym toczy się walka dobra ze złem, a bohaterowie mogą przerażać, wzruszać i bawić do łez.
Muzyka: Jan Cychnerski

Obsada: Karolina Kazubek, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Aleksandra Szulc,Patryk Jaszek

Szabłonka
Pucz w sklepie obuwniczym gdzie "Cena czyni cuda", usługi matrymonialne w UberEat i miłość na rewirach - to co? Nigdy nie wiadomo gdzie poniesie ten kobiecy duet. Ich spektakle są w pełni improwizowane, tworzone na żywo. Bez wcześniej przygotowanych tekstów, żartów czy postaci. Inspiracją są sugestie naszych widzów. Na scenie najważniejsze są emocje i relacje między ludźmi. Gwarantujemy, że ich nie zabraknie! Przeniesiemy się w zupełnie inną rzeczywistość.
Obsada: Agaty Szabłowskiej i Adrianny Łań.

Impro-wieczór w Teatrze Muzycznym w Toruniu już 28 stycznia o godz. 19:00.

Brak możliwości rezerwacji
O teatrze

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w województwie kujawsko-pomorskim. Jego siedziba mieści się w Pałacu Dąmbskich przy ul. Żeglarskiej 8. Teatr kieruje swoją ofertę do widzów w każdym wieku. Dlatego prezentuje zarówno musicale, jak i spektakle komediowe, rodzinne, koncerty jazzowe, czy piosenkę aktorską. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy w teatrze szukają zarówno chwil refleksji, jak i rozrywki na wysokim poziomie.

Zobacz więcej
Logotypy dofinansowania
logo BIP

Kontakt

Kujawsko-Pomorski Teatr
Muzyczny w Toruniu

Biuro Obsługi Widza
ul. Żeglarska 8, 87-100 Toruń
tel./fax 56 678 75 18
Godziny pracy biura: 8.00-16.00
NIP: 956-23-05-867

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Poniedziałek – Piątek: 10.00-16.00
W weekendy kasa czynna na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja biletów:
tel. 56 678 75 18, 512 982 813

Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych:
tel. 512 983 022

Zobacz więcej
Przewiń do góry