15-05-2023

Dzieła wszystkie Szekspira

Ten tytuł to teatralny hit, został zagrany przez Teatr Scena Współczesna już ponad 2200 razy, cieszy się niesłabnącą popularnością od 25 lat!
Żartobliwa prezentacja wszystkich 38 dramatów największego dramaturga wszech czasów. Trzech aktorów występuje pod własnymi imionami, bawi publiczność, żonglując cytatami, streszczeniami fabuł i odwołania mi do stereotypowej znajomości Dzieł Szekspira.
W ramach spektaklu: hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Hamlet” w trzyminutowej wersji oraz „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy. Spektakl od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród publiczności w każdym wieku. Bawi ucząc i uczy bawiąc. Kpi właściwie nie z Szekspira, ale ze schematów kultury masowej, które korzystają z jego twórczości. A to wszystko w oszałamiającym tempie, które nie pozwala się nudzić ani przez chwilę.

Tłumaczenie/ Adaptacja/ Reżyseria: Włodzimierz Kaczkowski
Występują: Jarosław Domin, Łukasz Matecki, Bartosz Głogowski

Scenografia: Małgorzata Czacka
Muzyka: Maciej Makowski

Tym razem artyści z warszawskiego teatru, z okazji 25-lecia istnienia spektaklu, wystąpią w toruńskim Teatrze Muzycznym. Spektakl już 14 lipca o godz. 19:00.

 

 

Rezerwacje

logo BIP
Przewiń do góry