Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny oficjalnym Partnerem Akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”.

Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny to ogólnopolska akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną w dniach 5-7 października. W trakcie trwania akcji pojawia się niepowtarzalna okazja do skorzystania zarówno z atrakcji turystycznych, jak i oferty kulturalnej dostępnej za pół ceny.

Z tej okazji dla wszystkich widzów naszego Teatru przygotowaliśmy specjalną ofertę!
W dniu 6 października o 19.00 Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny zaprasza na spektakl, pt.  Akompaniator, który odbędzie się w Tumulcie, (Rynek Nowomiejski 28).

Pierwsze 20 biletów na spektakl dostępnych jest w promocyjnej cenie!
Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety.
Cena regularna biletu – 60 złotych / cena promocyjna 30 złotych!

Bilet dostępne w ramach akcji można nabyć po uprzednim kontakcie telefonicznym: 512 982 813,  56 678 75 19 lub osobiście w Biurze Obsługi Widza Teatru Muzycznego mieszczącym się przy ul. Kopernika 4 (I piętro) w Toruniu.

W przypadku wyczerpania puli biletów dostępnych w ramach akcji Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny, o zaistniałym fakcie poinformujemy na stronie: https://teatrmuzyczny.torun.pl/weekend-za-pol-ceny/

INFORMACJE O SPEKTAKLU:


Opis spektaklu:

Akompaniator w reżyserii Adama Sajnuka, to historia divy operowej (Edyta Olszówka) i zakochanego w niej akompaniatora- pianisty (Piotr Polk). Opowieść o miłosnej obsesji wraz z rozwojem akcji przeobraża się z początkowej lekkiej opowiastki obyczajowej w thriller psychologiczny. Bo to historia zgoła niezabawna. Tytułowy bohater po wielu latach wspólnej pracy z kapryśną artystką postanawia jej wreszcie wyznać miłość. I to  jest  początek scenicznego studium szaleństwa, do jakiego może doprowadzić życie w ułudzie żywiące się jedynie wyobraźnią. Sztuka Anny Burzyńskiej to także niesamowite aktorskie  tour de force Edyty Olszówki i Piotra Polka. To nowe wcielenia dwójki znakomitych aktorów.


Zapowiedź: