Teatr Muzyczny gościnnie w Warszawie

Już 28 lipca o godz. 14:00 w warszawskim Teatrze WARSawy odbędzie się spektakl muzyczny Jacek i Placek na tropie księżyca, inspirowany powieścią O dwóch takich, co ukradli księżyc Kornela Makuszyńskiego  –  przy dźwiękach kultowych piosenek zespołu Lady Pank! Choć zagra je na żywo kto inny, bo zespół MARHEAVY, usłyszymy znane i lubiane przeboje, m.in. Marchewkowe pole i Siedmioramienną tęczę. Spektakl został przygotowany przez Teatr Muzyczny w Toruniu, a bilety są dostępne na  stronie: http://teatrwarsawy.pl/#/spektakle/jacek-i-placek-na-tropie-ksiezyca.

Data i godzina: 28 lipca, godz. 14:00

Miejsce: Teatr WARSawy, Rynek Nowego Miasta 5, Warszawa

Teatr WARSawy prowadzi Adam Sajnuk (w Teatrze Muzycznym wyreżyserował Akompaniatora). Teatr prowadzony jest przez organizację pozarządową, jest swoistą „niepubliczną instytucją kultury”, doceniany przez krytyków teatralnych i recenzentów, wymieniany w ogólnopolskich podsumowaniach sezonu, tytuły i role teatralne nagradzane i wskazywane w recenzjach i podsumowaniach.

Teatr nie ma stałego zespołu aktorskiego, tylko stały zespół osób współpracujących z teatrem. Są to zawodowi, uznani reżyserzy, aktorzy, scenografowie, kostiumologowie, reżyserzy świateł.

W organizacji i produkcji teatru pracują specjaliści, osoby o odpowiednich kompetencjach i doświadczeniu. Ilość osób pracujących w teatrze jest kilkukrotnie mniejsza niż w podobnym warszawskim teatrze publicznym. Teatr nie ma własnych warsztatów i pracowni, wszystkie prace wykonywane są na zewnątrz. Spektakle teatru biorą udział w ogólnopolskich festiwalach, często prezentujemy spektakle na wyjazdach gościnnych.

Więcej: www.teatrwarsawy.pl