Wojciech Karolak. 60 lat na scenie

Wakacje w Teatrze Muzycznym to nie tylko spektakle (w lipcu zagramy m.in. Jacka i Placka na tropie księżyca, a w sierpniu Akompaniatora), ale również wydarzenia specjalne. Już 25 lipca w naszym Teatrze wystąpią polscy jazzmani – Adam Czerwiński, Wojciech Karolak oraz Marcin Wądołowski. Głównym bohaterem wydarzenie będzie jednak przede wszystkim wspomniany Wojciech Karolak – utytułowany polski muzyk jazzowy, pianista, kompozytor. Koncert, który zagra na deskach naszego Teatru, poprzedza wielkie wydarzenie muzyczne, czyli Jazz w lesie – XXIII międzynarodowy festiwal jazzowy, odbywający się cyklicznie w Sulęczynie (woj. pomorskie), w starym parku nad urokliwym jeziorem.

Podczas koncertu w Teatrze Muzycznym, Wojciech Karolak, obchodzący w tym roku 60-lecie pracy twórczej, wykona kompozycje napisane we współpracy z Adamem Czerwińskim, oraz standardy jazzowe. Co ważne – koncert ten promuje ich wspólną płytę In the sentimental mood, która premierę ma właśnie dziś, 30 maja.

Źródło: Wikipedia, fot. Kotoviski photograph by Henryk KotowskiPraca własna

Koncert Wojciech Karolak. 30 lat na scenie odbędzie się 25 lipca o godz. 19:00 w Tumulcie (Rynek Nowomiejski 28). Już teraz zapraszamy po bilety!

Cena: 40 zł normalny | 35 zł ulgowy

Bilety do nabycia w kasie biletowej (ul. Kopernika 4)
Rezerwacje telefoniczne: 512 982 813 | 56 678 75 19