O Przeglądzie

III Ogólnopolski Przegląd Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych PRZYGRYWKA o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego adresowany jest do studentów szkół artystycznych, publicznych i niepublicznych, którzy prezentują na scenie Teatru dyplomy i egzaminy muzyczne. Celem Przeglądu jest promowanie młodych aktorów, pomoc w rozwoju ich umiejętności oraz integracja środowiska artystycznego początkujących twórców.  Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2018 r. w Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrze w Toruniu.

Bezpłatne wejściówki na spektakle widzowie mogą odbierać w teatralnym Biurze Obsługi Widza. Wydarzeniu towarzyszą koncerty, warsztaty i panele dyskusyjne, których nie zabraknie także podczas tegorocznego festiwalu.  W ramach Przygrywki dotychczasowy juror Przeglądu – Jacek Bończyk, przygotował dla toruńskiej publiczności koncert z piosenkami Wojciecha Młynarskiego, który odbędzie się 27 kwietnia. Natomiast uczestnicy PRZYGRYWKI wezmą udział w warsztatach mistrzowskich prowadzonych przez członków jury Przeglądu.

Szczegółowy program PRZYGRYWKI 2018

Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Partner główny:

images

Partnerzy:

kopernik-logoApator-logo   logo_rgb  szablon_wizytowki_eng.cdr

Patroni medialni:

logo-menazeriaLOGO2   e-teatr_temp  teatralny_logo-wielkie  tv-torun_nowe-logo  logo kt   kultura   radio-wawargb  ddtorun_logo_rgb

Klub festiwalowy:

ahoj_cafe_logo_c