Kontakt

Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu


Biuro Obsługi Widza:

ul.Żeglarska 8, 87-100 Toruń,
tel./fax 56 678 75 18
Godziny pracy biura: 8.00-16.00

Godziny otwarcia kasy biletowej:
Poniedziałek – piątek: 10:00-16:00
W weekendy kasa czynna na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja biletów (w g. 10:00-16:00): 56 678 75 18, 512 982 813
Rezerwacja biletów dla grup zorganizowanych: 512 983 022


Dyrekcja

Anna Wołek
e-mail: dyrekcja@teatrmuzyczny.torun.pl

Biuro Obsługi Widza i sprzedaż
Magdalena Grocka
e-mail: bow@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 512 982 813
tel: 56 678 75 18

Magdalena Jabłońska
kom: 512 983 022
e-mail: rezerwacje@teatrmuzyczny.torun.pl

Obsługa Biura
Katarzyna Grzęda
e-mail: sekretariat@teatrmuzyczny.torun.pl
tel: 56 678 75 19
kom: 512 982 827

Promocja i Impresariat
Paweł Wiliński
e-mail: promocja@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 512 983 082

Adriana Zalewska
e-mail: marketing@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 508 591 535

Promocja projektu
e-mail: tspromocja@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 508 591 533

Koordynacja pracy artystycznej
Magdalena Jagiełło
e-mail: koordynacja@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 512 982 870

Dział techniczny
e-mail: technika@teatrmuzyczny.torun.pl

Paweł Hajdukiewicz
e-mail: p.hajdukiewicz@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 500 639 025

Robert Hajdukiewicz
e-mail: r.hajdukiewicz@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 512 983 043

Księgowość
Magdalena Kaczmarek
e-mail: ksiegowosc@teatrmuzyczny.torun.pl

Wioleta Kowalska
e-mail: w.kowalska@teatrmuzyczny.torun.pl

Przegląd PRZYGRYWKA
Adriana Zalewska
e-mail: przygrywka@teatrmuzyczny.torun.pl
kom: 508 591 535


Formularz kontaktowy


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
logo BIP
Przewiń do góry